canlı destek
Bize Ulaşın+90 252 502 4 502
çalışma saatleri
Çalışma saatleri08:30 - 01:00

REZERVASYON VE ÖDEME VE İPTAL ŞARTLARI VE İADE KOŞULLARI

Yapılan rezervasyonlarda iptal ve değişiklik talepleri için, ''MİSAFİR'' kendi rezervasyon panelinden talepte bulunması gerekmektedir. Rezervasyon paneline giriş ile ilgili bilgiler, rezervasyonun tamamlanmasının ardından ''MİSAFİRE'' mail ve SMS yoluyla bildirilmektedir. Sözlü (telefon) aracılığı ile yapılan talepler hiçbir şekilde kabul edilmeyecektir.

Misafir rezervasyonundaki tarih, değişiklik talepleri, alınan hizmetin başlangıç tarihinden en geç 30 gün öncesine kadar GARANTİVİLLAM’a bildirilmesi kaydı ile değerlendirmeye alınır. Değişiklik talepleri, Acente ile işbirliği yaptığı tesisin inisiyatifinde ve tesis müsaitliği ile ilgili olduğundan, gerçekleşemeyen değişiklik taleplerinden dolayı GARANTİVİLLAM’a herhangi bir itirazda bulunulamaz veya GARANTİVİLLAM sorumlu tutulamaz.

* Rezervasyon iptalinin mail ya da fax yolu ile bildirilmesi gerekmektedir.

*Rezervasyonun onaylanmasını takip eden 24 saat içerisinde İPTAL gerçekleşirse misafir ödemiş olduğu kaporayı koşulsuz iade alır. (Giriş tarihi en erken 21 gün içerisindeki olan rezervasyonlarda geçerli değildir.)

*Rezervasyon iptali seyahat başlangıcından 0-7 gün kadar öncesi gerçekleşirse veya misafir konaklama tesisine giriş yapmazsa toplam seyahat bedelinin %100'ünü ödemek zorundadır. 


*MİSAFİR'in işbu sözleşmeden kaynaklanan tazminat ödemesini yapmadığı durumlarda, bu ücretler GARANTİVİLLAM tarafından İhtarname yada İcra takibi vasıtası ile yasal olarak MİSAFİR‘den talep edilir.Bu gibi durumlarda doğabilecek tüm masraflar (Avukat, noter, icra ve dosya masrafları vs…) ödenecek ücrete ilaveten MİSAFİR‘den talep edilmektedir 

 

İSTİSNAİ DURUMLAR

* Tamamen kontrolümüz dışında gerçekleşen sağlık riskleri,salgın hastalıklar savaş, savas tehdidi, toplumsal kargaşa, terörist eylemler, doğal afetler veya rezervasyon sahibinin 1. derece yakın ailesinde vefat gibi durumlarda gerekli belgeler firmamıza sunulduğu takdirde rezervasyon için ödenmiş olan ön ödeme farklı bir rezervasyonda kullanılmak üzere açığa alınır ve yeni yapılacak olan rezervasyonun toplam tutarından düşülerek işlem yapılır.

6502 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanunun 48 inci ve 84 üncü maddelerine dayanılarak hazırlanan Mesafeli Sözleşmeler Yönetmeliği’nin 15. maddesi’nin (g) bendi uyarınca, Belirli bir tarihte veya dönemde yapılması gereken, konaklama, eşya taşıma, araba kiralama, yiyecek-içecek tedariki ve eğlence veya dinlenme amacıyla yapılan boş zamanın değerlendirilmesine ilişkin sözleşmelerde tüketici cayma hakkını kullanamaz.

 

scrollIcon
WhatsappwhatsappHemen Ara
//ADS ANALYTICS
XREZERVASYON OLUŞTUR
Tarihler Müsait
Giriş Saati :Çıkış Tarihi:
  • Gecelik Fiyat0 Gece
  • Temizlik Ücreti000₺
  • Toplam Tutar000₺
  • ÖDEME PLANI
  • Ön Ödeme (%)0₺
  • Girişte Nakit Ödenecek0₺